Про нас

Регіон Телеком - це динамічно зростаючия інтернет - провайдер, який забезпечує безлімітним високошвидкісним інтернетом приватні житлові будинки Підгороднього та Слобожанського.

У століття стрімкого технічного прогресу питання підключення інтернету актуальний як ніколи раніше. У приватному секторі підключення інтернету в будинок має ряд технічних складнощів, тому широко популярним став бездротовий інтернет, зокрема 4G. Однак, на практиці таке з'єднання не здатне забезпечити обіцяну швидкість і якість зв'язку через високу завантаженість мережі.

Підключаючи інтернет в будинку Підгороднього, провайдер Регіон Телеком застосовує передову технологію GPON, що гарантує:

  • високу швидкість передачі даних до 300 Мбіт / с;
  • стабільний, якісний інтернет (225 грн / міс за повний безліміт при швидкості до 300 Мбіт / с).

Наші клієнти вже оцінили, що тепер інтернет в приватному секторі став таким же надійним, як і у висотних будинках. Компанія Регіон Телеком пропонує підключити інтернет в свій будинок і відчути всі переваги глобальної мережі.

Залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нашими консультантами по телефону і дізнаєтеся, як швидко Ви будете забезпечені Інтернетом в своєму будинку.

З Регіон Телекомом обмежень в інтернеті не існує!

Контакт-центр: +38 (098)386-98-99;+38 (095)386-98-99